آمایش ۱۲ ویژه مهاجرین افغانستانی در ایران آغاز شد + جزییات کامل

نوبت دهی و ثبت نام طرح توزیع کارتهای آمایش ۱۲ برای مهاجرین افغانستانی دارنده کارتهای آمایش و هویت در ایران آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری صنا؛ اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت داخله ایران از آغاز نوبت دهی و ثبت نام طرح توزیع کارتهای آمایش ۱۲ خبرداد.

بربنیاد اطلاعیه اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت داخله ایران، دارندگان کارتهای هویت ۱۰ و آمایش ۱۱ می بایستی سرپرست خانوار با در دست داشتن مدارک خود و خانواده جهت نوبت دهی به دفاتر کفالت مراجعه نمایند.

اطلاعیه می افزاید: دارندگان کارتهای آمایش ۱۰ و هویت ۹ می بایستی جهت تعیین تکلیف و بررسی پرونده به اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان/ولایت مراجعه نمایند.

براساس اطلاعیه این اداره، کلیه افرادی که از زمان دریافت کارتهای آمایش ۱۱ تاکنون وقایع اربعه شامل (ازدواج ،طلاق، فوت،تولد) برایشان اتفاق افتاده و در پرونده ثبت نگردیده می بایستی با مراجعه به دفاتر کفالت و دریافت برگه ارجاع جهت ثبت در سامانه به اداره کل امور اتباع مراجعه نمایند.

موصوف علاوه کرده است که عوارض شهرداری و سایر هزینه های مرتبط با آمایش ۱۲ همانند سال گذشته محاسبه و اخذ خواهد شد.

در اطلاعیه آمده است: آخرین مهلت مراجعه مهاجرین به دفاتر کفالت جهت نوبت دهی و ثبت نام و دریافت کارتهای آمایش ۱۲ تا تاریخ ۹۶/۹/۳۰ خواهد بود بدیهی است در صورت عدم مراجعه به موقع و پس از اتمام مهلت اعلام شده خدمات اداری به مراجعین ارائه نخواهد شد.

1 نظر

  1. سلام خسته نباشین
    ممنون بابت اطلاع رسانی دقیقتون
    لطفا درمورد کسانی که میخوان کارت آمایششونو باپاسپورت عوض کنن رو هم یه توضیحاتی بدین ممنون

Comments are closed.

لینک مطلب: http://www.sana.af/?p=10110