بازداشت سه آدم‌ربا به شمول یک خانم در ننگرهار

منسوبین امنیت ملی افغانستان سه آدم‌ربا را که در بین شان یک خانم نیز شامل است، از مربوطات شهر جلال‌آباد ولایت ننگرهار دست‌گیر کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری صنا؛ دفتر مطبوعاتی والی ننگرهار با نشر خبرنامه‌یی از بازداشت سه آدم‌ربا به شمول یک خانم خبر می‌هند.

عطاالله خوگیانی، سخن‌گوی والی ننگرهار می‌گوید آدم‌رباییان بازداشت شده، حدودا یک هفته قبل، یک پزشک را با یک طفل هشت ماهه‌اش از ناحیه چهارم شهر جلال‌آباد اختطاف کرده بوده‌اند.

آقای خوگیانی می‌افزاید که اختطاف‌چیان، پزشک با طفل هشت‌ ماهه‌اش را از معاینه خانۀ وی از شهر جلال‌آباد اختطاف کرده بوده‌اند که پس از یک هفتۀ در نتیجۀ عملیات منسوبین امنیت ملی آن ولایت بازداشت شده‌اند.

سخن‌گوی والی ننگرهار از پزشک ربوده شده به مروری یاد کرده که با طفل هشت ماهه‌اش با صحت کامل به خانه‌وادۀ شان تحویل داده شده‌است.

ننگرهار در شرق افغانستان از جمله ولایت‌های سرحدی و به شدت ناامن به حساب می‌رود که همه روزه شاهد انجام حمله‌های ترورستی و جرایم جنایی می‌باشد.

به اساس اطلاعات مسؤولان امنیتی در ولایت ننگرهار، نیروهای امنیتی در جریان ۵ هفتۀ گذشته، توانسته که بیش از صد هراس‌افگن که در حملات مختلف دست داشته، دستگیر و چندین آدم‌ربا دیگر را بازداشت نمایند.

مسؤولان محلی در ولایت ننگرهار می‌گویند که هراس‌افگن و اختطاف‎‌چیان از آن سوی خط دیوروند به خاطر انجام جرایم جنایی و تروریستی در آن ولایت اکمال می‌شوند.

لینک مطلب: http://www.sana.af/?p=23920