حمله تروریستی به نیروهای امنیتی ایران در شهر اهواز

طی حمله تروریستی به مراسم مانور نظامی نیروهای امنیتی ایران در شهر اهواز چند نفر کشته و زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری صنا؛ این حمله تروریستی لحظاتی قبل ( امروز ۳۱ سنبله) در هنگام برگزاری مانور نیروهای امنیتی این کشور صورت گرفت.

رسانه های ایران اعلام کردند که تیراندازی از پشت جایگاه مخصوص مسئولان انجام شده و تعدادی روی زمین افتادند. همچنین گفته شده است، مهاجمان لباس نظامی به تن داشته‌اند.

ایرنا نوشت؛ تعداد کشته های حادثه تروریستی صبح روز شنبه در اهواز به ۲۴ نفر رسید و احتمال افزایش این تعداد نیز به دلیل وخامت حال مجروحان وجود دارد.

بیش از ۵۳ نفر نیز در این حادثه تروریستی زخمی شده اند که به شفاخانه های مختلف اهواز منتقل شده و تحت درمان قرار گرفته اند.

در میان کشته ها تعدادی افراد غیر نظامی از جمله زن و کودک نیز وجود دارند که برای دیدن مانور نیروهای امنیتی به محل آمده بودند.

علی حسین حسین‌زاده، معاون سیاسی والی خوزستان با اشاره به اینکه مهاجمان چهار نفر بودند از کشته شدن دو نفر و بازداشت دو تن دیگر از مهاجمان خبر داد.

سخنگوی سپاه پاسداران ایران نیز به رسانه ها گفت که افرادی که در جریان مانور نیروهای امنیتی اقدام به تیراندازی به مردم و نیروهای مسلح کردند وابسته به جریان الاهوازیه هستند.

وی علاوه کرد که چنین اقداماتی پیش از این هم سابقه داشته است و جریان الاهوازیه به سمت کاروان‌های راهیان نور در سال‌های گذشته تیراندازی کرده است.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 28 = 35

لینک مطلب: http://www.sana.af/?p=43906