طیاره های امریکایی داعش را از سوریه به مکان امن منتقل می کنند!

نماینده پارلمان سوریه با اشاره به نخ‌نما شدن سیاست های خصمانه غرب در قبال دولت سوریه، گفت: طیاره های امریکایی اینک عناصر داعش را از سوریه به مکان نامعلوم منتقل می کنند.

به گزارش خبرگزاری صنا، عمار الاسد عضو پارلمان سوریه تصریح کرد که همه جهانیان اینک با سیاست های خصمانه غرب در قبال دولت سوریه که با هدف اثبات دست داشتن این دولت در نسل کشی در این کشور، دنبال می شود، آشنا شده اند و می دانند که حکومت های غربی و امریکا با انتشار فیلم های ساختگی و بیان دلایل بی پایه و اساس سعی می کنند دولت سوریه را مجرم جلوه دهند.

وی در گفتگو با رادیو اسپوتنیک خاطرنشان کرد که سیطره بر فعالیت سازمان های بین المللی صادر کننده گزارش های ساختگی علیه دولت سوریه مبنی بر استفاده این دولت از سلاح کیمیاوی علیه مردم سوریه و سیاسی کردن فعالیت این سازمان ها از سوی امریکا و کشورهای غربی از جمله بریتانیا و فرانسه، باعث شده است که این سازمان ها مقبولیت خود را از دست بدهند.

الاسد تاکید کرد که این فیلم ها عموما در مکانی جز سوریه با نظارت سازمان موسوم به “کلاه سفیدها” که در تولید فیلم های عاطفی با استفاده از اجساد خیالی کودکان در چند کشور فعالیت می کند، تهیه می شود تا ادعای وحشیانه بودن رفتار نظام سوریه با کودکان سوری ثابت شود.

این نماینده پارلمان سوریه ادعای استفاده دولت سوریه از سلاح کیمیاوی را بهانه دشمنان برای اقدام علیه این دولت عنوان کرد و گفت: وضعیت کنونی سوریه مانند وضعیت عراق در سال ۲۰۰۳ است که نیروهای امریکایی به بهانه وجود سلاح کیمیاوی در عراق به این کشور حمله کردند.

وی تاکید کرد که اینک از طیاره امریکایی در سوریه بویژه در رقه، برای انتقال عناصر تروریستی داعش از خاک سوریه به نقاط مجهول استفاده می شود.

لینک مطلب: http://www.sana.af/?p=3670