بارسلونا توانست با نتیجه ۳-۰ برنده میدان شود

بازی بارسلونا و رئال‌مادرید در سانتیاگوی برنابئو ۳ بر ۰ به نفع تیم بارسلونا به پایان رسید، بارسلونا توانست با این نتیجه توانست فاصله‌اش با این تیم در صدر جدول را به ۱۴ امتیاز افزایش بدهد.
به گزارش “خبرگزاری صنا؛ بازی بارسلونا و رئال‌مادرید در سانتیاگوی برنابئو ۳ بر ۰ به نفع تیم بارسلونا به پایان رسید، بارسلونا توانست با این نتیجه توانست فاصله‌اش با این تیم در صدر جدول را به ۱۴ امتیاز افزایش بدهد.
در این بازی که عصر دیروز به وقت افغانستان انجام شده بود، رئال مادرید بازی را بسیار خوب آغاز کرد و با پرس بارسا از میانه زمین، اجازه نمی‌داد مسی و یارانش روی بازی مسلط شوند. در نهایت نیمه اول که بسیار جذاب و پرحادثه نیز بود با تساوی بدون گول به اتمام رسید.
نیمه دوم بر خلاف نیمه اول با برتری بارسا شروع شد و ستاره‌های این تیم با در اختیار گرفتن توپ و میدان رئال را عقب نشاندند. رئال در ابتدای بازی مسلط بود ولی ستاره‌های این تیم در ارسال پاس‌های نهایی بی‌دقتی کردند و فرصت خوبی برای بارسلونا بدست آمد که توانست با ۳ گول به رئالی‌ها بزند.
در نهایت بارسا بازی را با نتیجه ۳ بر ۰ به نفع خود به پایان رساند و توانست با این نتیجه، از همین ماه دسامبر تا حدودی قهرمانی لالیگای خود را قطعی کند.

لینک مطلب: http://www.sana.af/?p=16568