لیگ برتر فوتبال افغانستان؛ شروع قهرمانانه شاهین آسمایی

در دیدار افتتاحیه هفتمین دورۀ لیگ برتر فوتبال کشور، دو تیم شاهین آسمایی(قهرمان دوره پیشین) و موج‌های آمو به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش خبرگزاری صنا، این دیدار که از ساعت ۷ عصر آغاز شد، با برتری دو بر صفر تیم شاهین آسمایی به پایان رسید تا همچنان مثل سالهای گذشته خود را به عنوان یک مدعی معرفی کند.

حسین علی زاده و فریدن حکمی برای شاهین آسمایی گلزنی کردند.

همچنین در این دیدار حسین علیزاده بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.

گزارش بازی

دو تیم، بازی را متعادل آغاز کردند و پس از چند دقیقه، طلایی پوشان پایتخت، ابتکار عمل را بدست گرفتند و چند حملۀ نصف و نیمه را روی دروازۀ موج‌های آمو ایجاد کردند، اما هیچ یکی آن‌ها تبدیل به گل نشد. به این ترتیب، بازی در نیمۀ نخست بدون گل پایان یافت.

نیمه دوم را شاهین آسمایی، بازی را هجومی آغاز و کرد و بازیکنان این تیم چند بار تا آستانۀ بازکردن دروازۀ حریف پیش رفت، تا این‌که حسین علی زاده در دقیقۀ ۵۲ گُل نخست بازی را به ثمر رساند.

این، پایان کار نبود و بازیکنان شاهین آسمایی دست از حملات برنداشت و در دقیقۀ ۷۷ بازی، توسط فریدن حکمی دروازۀ موج‌های آمو را برای باز دوم باز کرد.

بازیکنان شاهین بعد از این گُل هم چند موقعیت گُل‌زنی داشتند، اما نتوانستند از آن‌ها استفاده کنند؛ تا در نهایت، بازی با نتیجۀ دو بر صفر به سود شاهین آسمایی به پایان رسید.

قرار است فردا در دومین دیدار هفتمین دو رقابت‌های لیگ‌برتر فتبال کشور – بیناد رحمانی، تیم‌های عقابان هندوکش و دمیوند اتلان در برابرهم بخت آزمایی کنند.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here

6 + 1 =

لینک مطلب: http://www.sana.af/?p=45404