من و تمام افغان ها به شما افتخار می کنیم

رئیس جمهور غنی اظهار داشت که برای قهرمانی ها و دستآوردهای بیشتر تیم ملی کرکت کشور، امکانات لازم را فراهم خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری صنا؛ محمد اشرف غنی رئیس‌جمهوری اسلامی افغانستان به شکرالله عاطف‌ مشعل رئیس پیشین کرکت بورد مدال دولتی غازی میرمسجدی خان و به اعضای تیم ملی کرکت، جوایز نقدی اهدا کرد.

رئیس جمهور در دیدار با اعضا و مسئولان تیم ملی کرکت افغانستان ضمن تبریکی به ورزشکاران گفت: تبصرۀ عمومی این بود که ورزشکاران افغان، قلب های افغان ها تسخیر کردند. من و تمام افغان ها به شما افتخار می کنیم.

وی افزود: تصویری را که با کودک هندی در حال گریستن گرفتید، نمایانگر اخلاق عالی شما بوده و مردم هند هم می گفتند که دوستی افغانستان و هند دایمی است.

رئیس جمهور خطاب به آنان گفت که شما نظم و دسپلین واقعی دارید و اتفاق و کار تیمی تان بی سابقه است، زیرا به دقت بازی می کنید. وی افزود: به اخلاق شما افتخار می کنم و شما سفیران واقعی افغانستان هستید.

رئیس جمهور کشور از تلاش ها و خدمات عاطف مشعل رئیس پیشین کرکت بورد، تشکر کرد و به عزیزالله فضلی رئیس جدید آن نهاد، تبریک گفت و برای موصوف در راستای خدمتگذاری بهتر، آرزوی موفقیت نمود. وی افزود که برای قهرمانی ها و دستآوردهای بیشتر تیم ملی کرکت کشور، امکانات لازم را فراهم خواهد کرد.

محمد اشرف غنی خطاب به ورزشکاران گفت که نریندرا مودی صدراعظم هند حمایتگر قوی شماست، زیرا در سفر اخیرم به هند، گفت که بسیاری از خانواده های هندی با بازیکنان کرکت افغان بلدیت دارند و برای موفقیت بیشتر شان کف می زنند.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here

61 − 58 =

لینک مطلب: http://www.sana.af/?p=44654