ناکامی تیم ملی کرکت افغانستان در برابر استرالیا / از فینال جام جهانی باز ماندیم

تیم ملی کرکت زیر نوزده‌سال افغانستان، با پذیرش شکست در برابر استرالیا در دیدار نیمه‌‌نهایی جام جهانی کرکت، از صعود به فینال این رقابت‌ها باز ماند.

به گزارش خبرگزاری صنا؛ دیدار تیم ملی کرکت زیر نوزده‌سال افغانستان با استرالیا روز دوشنبه (۹ دلو) برگزار شد.

ابتدا بازی را در بخش توپ‌زنی ملی‌پوشان کریکت کشورمان آغاز کردند و در آوری ۴۸ بازی با از دست‌دادن تمامی بازیکنان، توانست ۱۸۱ دوش را انجام دهند که در بخش توپ‌زنی برای تیم ملی زیر نوزده‌سال کرکت، اکرام‌ علی‌خیل خوب درخشید و توانست ۸۰ دوش را به‌سود تیم خود انجام دهد.

در مقابل، در بخش توپ‌اندازی برای تیم ملی زیر نوزده‌سال کریکت استرالیا، میرلو خوب درخشید و توانست ۴ بازیکن افغان را از میدان بازی، بیرون کند.

در همین‌حال، در مقابل، ملی‌پوشان استرالیا بازی را در بخش توپ‌زنی خوب آغاز کردند و توانستند در آوری ۳۸ بازی با از دست‌دادن ۴ بازیکن، برنده‌ این دیدار شوند.

ملی‌پوشان استرالیایی با این پیروزی توانستند به‌حیث تیم نخست راهی دیدار نهایی رقابت‌های جام جهانی کرکت شوند.

در بخش توپ‌زنی برای تیم ملی زیر نوزده‌سال کرکت استرالیا، جک ادواردز خوب درخشید و توانست ۷۲ دوش را به‌سود تیم خود انجام دهد که در مقابل، در بخش توپ‌اندازی برای تیم ملی زیر نوزده‌سال کرکت کشور مان، قیس‌احمد خوب درخشید و توانست دو بازیکن حریف را از میدان بازی، بیرون کند.

در پایان این دیدار، جک ادواردز با درخشش در بخش توپ‌زنی از سوی کادر فنی‌ برگزاری این رقابت‌ها، لقب بهترین بازیکن میدان را به‌دست آورد.

این در حالی است که تیم ملی زیر نوزده‌سال کرکت کشور، اوایل ماه آینده میلادی با یکی‌ از تیم‌های هند یا پاکستان برای به‌دست‌آوردن جایگاه سوم رقابت‌های جام جهانی، رقابت خواهد کرد.

لینک مطلب: http://www.sana.af/?p=19973