لیگ قهرمانان اروپا| پیروزی رئال مادرید و شکست منچسترسیتی در خانه

اولین دور از رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان چهارشنبه شب با انجام شش بازی دیگر به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری صنا، رقابت های لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب ادامه یافت که در مسابقات گروه های ششم و هفتم، رئال مادرید در خانه آ اس رم را شکست داد و لیون در انگلیس دست به کار بزرگی زد و با نتیجه ۲-۱ من سیتی را مغلوب ساخت.

در گروه ششم، منچسترسیتی در اولین مسابقه این فصل، در خانه میزبان لیون بود. تیم فرانسوی در نیمه اول نمایش دلپذیری داشت و سیتی را غافلگیر کرد. آن ها با شایستگی به دو گل رسیدند. دقیقه ۲۶ مسابقه یک توپگیری در میانه میدان با ضدحمله بازیکنان لیون همراه شد، سانتر عالی فکیر از سمت چپ، با اشتباه دلف در دفع توپ همراه شد و مکسول کورنت بازی را ۱-۰ کرد. دقایقی بعد دیپای ساخت و فکیر در نقش گلزن ظاهر شد، دقیقه ۴۳ فکیر موفق شد با یک ضربه دیدنی بازی را ۲-۰ کند تا کار سیتی سخت شود. تلاش یاران گواردیولا در نیمه دوم، تنها به یک گل منجر شد که برناردو سیلوا روی پاس سانه در دقیقه ۶۷ تک گل سیتی را زد ولی این گل برای جبران شکست کافی نبود تا پپ فصل جدید را در اروپا با باخت آغاز کند.

در گرو هفتم، رئال مادرید بدون رونالدو و زیدان، در اولین گام، نتیجه مقتدرانه ای گرفت. دقیقه ۴۵ مسابقه بود که ایسکو روی یک ضربه آزاد از پشت محوطه جریمه به زیبایی دروازه حریف را باز کرد. سپس دقیقه ۵۸ یک ضدحمله از یاران رئال مادرید، این تیم را به گل دوم رساند. مودریچ، بیل را تغذیه کرد و ضربه دقیق این ستاره ولزی به گوشه دروازه بازی را ۲-۰ کرد. اما ماریانو هم پایش به گلزنی باز شد تا جشن رئال تکمیل شود. دقیقه ۹۰ مسابقه پاس مارسلو به ماریانو رسید و شماره هفت جدید رئال مادرید با یادآوری خاطرات رونالدو، یک ضربه فوق العاده را به گوشه دروازه فرستاد. به این ترتیب رئال مادرید ۳-۰ رم را شکست داد. در دیگر بازی این گروه، ویکتوریا پلژن با زسکامسکو به تساوی ۲-۲ رسید.

لینک مطلب: http://www.sana.af/?p=43779