کشف یک ذخیره گاه بزرگ مهمات جنگی و ۳۰ کیلوگرام هیرویین در کابل و بغلان

دو تن درپیوند به قاچاق 30 کیلوگرام هیرویین درکابل بازداشت شد

وزارت داخله می گوید در دو عملیات جداگانه ، یک ذخیره گاه بزرگ مهمات و همچنان مقدار ۳۰ کیلوگرام هیرویین را در ولایت های بغلان و کابل بدست آورده اند.

به گزارش خبرگزاری صنا ، نیروهای قطعه خاص پولیس مبارزه علیه مواد مخدر وزارت امورداخله، با اجرای یک عملیات در مربوطات کابل، مقدار ۳۰ کیلوگرام هیرویین را کشف و بدست آورده اند.

وزارت داخله اعلام کرد: این محموله مواد مخدر، روز گذشته از منطقه دشت تره خیل ولسوالی خاک جبار کشف و بدست آمده است و در پیوند به آن دو تن بازداشت شده اند.

کشف یک ذخیره گاه بزرگ مهمات جنگی و ۳۰ کیلوگرام هیرویین در کابل و بغلان کابل پولیس مبارزه علیه مواد مخدر ولسوالی خاک جبار وزارت داخله هیرویین نیروهای پولیس مبارزه با تروریزم نیروهای قطعه خاص منطقه دشت تره خیل محموله مواد مخدر قومندانی امنیه ولایت بغلان ذخیره گاه مهمات تروریستان خلازیی دند شهاب الدین بغلان بازداشت   همچنان این وزارت در خبرنامه ای اعلام کرد: نیروهای پولیس مبارزه با تروریزم قومندانی امنیه ولایت بغلان، یک ذخیره گاه مهمات تروریستان را ازساحه خلازیی دند شهاب الدین کشف و ضبط کردند.

گفته می شود از این ذخیرگاه ۲۰۰۰ فیر مرمی دافع هوا، ۱۲۱ فیر مرمی هاوان، ۱۶ فیر مرمی هشتادو و پنج فیر مرمیBM1 کشف و بدست آمده است.

بررسی‌های پولیس بغلان نشان می‌دهد که این مهمات از مدت‌ها بدین‌سو در ساحه خلازیی دندشهاب‌الدین برای راه ‌اندازی حملات تروریستی جابجا شده بود.

گفتنی است که ساحه خلازیی درنتیجه عملیات البرز ۲۲ که چند قبل توسط نیروهای امنیتی راه اندازی شده بود، ازوجود تروریستان پاکسازی گردیده است.

لینک مطلب: http://www.sana.af/?p=21255