با اتحاد و اتفاق در برابر دسیسه‌های دشمنان ایستادگی کنیم

رئیس جمهور پیشین افغانستان حمله به مسجد الزهرای کابل را کار دشمنان صلح و آرامش مردم افغانستان عنوان کرده و تأکید کرده است که نیاز امروز ما وحدت و اتفاق است تا در برابر دشمنان این مرز و بوم ایستادگی کنیم.

به گزارش خبرگزاری صنا، حامد کرزی رئیس جمهور پیشین کشور در صفحه فیسبوک خود نوشت: با تأسف فراوان اطلاع حاصل نمودم كه متنفذ و بزرگ قوم و يكى از دوستان ديرينه‌ام حاجى صاحب رمضان حسين زاده ، شخصیت وطندوست، خيرخواه و خدمتگار مردم ، در حمله تروريستى بر مسجد الزهرا در كابل همراه با تعدادى از هموطنان ديگر ما به شهادت رسيد و شمارى هم جراحت برداشته‌اند.

حمله تروريستى بر مسجد الزهرا در کابل را به شديدترين الفاظ تقبيح نموده و اين عمل نابخشودنى را كار دشمنان صلح و آرامش افغانستان ميدانم.

رئیس جمهور پیشین گفته که اين حمله مانند ساير حملات تروريستى در كشور از سوى بيگانه‌گان طرح ريزى گرديده که بصورت آشكار براى رسيدن به اهداف شوم شان دست به همچو اعمال زشت می‌زنند؛ بناءً زمان آن فرارسيده تا ما مردم این سرزمین باستان به عمق اين دسائس پى ببريم و همه با هم در اتحاد واتفاق و قويتر از گذشته در مقابل آن ايستاده‌گى كنيم.

 

لینک مطلب: http://www.sana.af/?p=2826