جلوگیری از حملۀ خونین شبکۀ حقانی در کابل

مسؤولان امنیتی در ولایت میدان وردک از دست‌گیری یک عضو شبکۀ حقانی که قصد حملۀ انتحاری را در شهر کابل داشت، قبل از رسیدن به هدف، خبر می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری صنا, دفتر رسانه‌های فرماندهی پولیس میدان وردگ می‌گوید، یک انتحار کنندۀ شبکۀ حقانی را دست‌گیر کرده‌است که قصد حملۀ انتحاری را در روزهای ماۀ مبارک رمضان در کابل را داشته‌است.

فرماندهی پولیس میدان وردگ با نشر خبرنامه‌یی علاوه کرده‌است که قاری احسان‌الله فزرند گل‌زاده، که عضو گروۀ تروریستی، شبکۀ حقانی و گروپ مولوی عبدالرحمن در ولسوالی جلریز ولایت میدان وردگ است.

خبرنامه افزوده‌است که این فرد انتحار کننده، پس از آن توسط مدیریت مبارزه با ترویریزم فرمانده پولیس میدان وردگ دست‌گیر شد که به‌خاطر دیدن محلی که خود را انتحار کند، رفته بود.

فرماندهی پولیس افزوده‌است که فرد دست‌گیر شده در نخستین تحقیقات اعتراف کرده که وی به خاطر حمله‌های تروریستی در ولسوالی جلریز میدان وردگ از سوی مولوی عبدالرحمن آموزش دیده‌است.

باید خاطر نشان ساخت که این برای دومین‌بار است که فرماندهی پولیس میدان وردگ در این اواخر دو تن از انتحار کننده‌های شبکۀ حقانی را بازداشت می‌کند، که قصد حمله‌های انتحاری و انفجاری را در شهر کابل داشته‌اند.

لینک مطلب: http://www.sana.af/?p=2366