7.5 C
kabul
دوشنبه, ۲۸ عقرب ۱۳۹۷
خانه سیاسی حکومت

حکومت

آخرین و جدیدترین اخبار و رویدادهای افغانستان و جهان را در خبرگزاری صنا دنبال کنید.

«جواد پیکار» سرپرست وزارت شهرسازی شد

رییس عمومی اداره اراضی به عنوان سرپرست جدید وزارت شهرسازی تعیین شد.به گزارش خبرگزاری صنا؛ «جواد پیکار» رئیس عمومی اداره اراضی از سوی رییس‌...

محقق در حمایت از تظاهرات کنندگان؛ حکومت و جهان باید صداى این مردم را...

معاون دوم ریاست اجرائیه با حمایت از مظاهره کنندگان و معترضان به ناامنی‌های اخیر ولایات غزنی و ارزگان، گفته است که حکومت و جامعه جهانى باید صداى این مردم را بشنوند.

جنرال مراد: به تظاهرات پایان دهید

جنرال مراد علی مراد فرمانده عمومی گانیزیون کابل با حضور در میان تظاهرات کنندگان خواستار پایان اعتراض‌ها در اطراف ارگ ریاست جمهوری شد.

تظاهرات شهروندان کابل در مقابل ارگ ریاست جمهوری

شهروندان کابل از شب گذشته در مقابل ارگ ریاست جمهوری تجمع کرده و خواهان حمایت جدی و فوری حکومت و نیروهای امنیتی از ساکنان ولسوالی جاغوری، مالستان و ارزگان خاص در برابر حملات طالبان هستند.

ولسوالی جاغوری ولایت می شود

معاون سخنگوی ارگ ریاست جمهوری کشور اعلام کرد که واحدهای اداری مورد بازنگری قرار می‌گیرد و براساس آن ولسوالی جاغوری، ولایت خواهد شد.

به دلیل برخی شکایت‌ها، آرای انتخابات در ۱۱ ولایت بازشماری می‌شوند

کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان از بازشماری آرای انتخابات پارلمانی در ۱۱ ولایت کشور به دلیل وجود برخی شکایت‌ها، خبر داده است.

اکرم خپلواک رئیس دبیر خانه شورای عالی صلح استعفا کرد

اکرم خپلواک رئیس دبیرخانه شورای عالی صلح افغانستان، در نشست امروز کابینه از وظیفه اش در شورای عالی صلح افغانستان استعفا کرده است.

انورالحق احدی به دلیل اختلافات از ائتلاف بزرگ ملی افغانستان جدا شد

جبهه ملی نوین به رهبری انورالحق احدی از ائتلاف بزرگ ملی افغانستان به دلیل اختلاف بر سر ساختار دولت و دوام تشکیلات ریاست اجراییه‌ی دولت در حکومت آینده جدا شد.

رایزنی‌ نمایندگان ائتلاف بزرگ ملی با نامزدان احتمالی انتخابات ریاست جمهوری

ائتلاف بزرگ ملی افغانستان این روزها در حال گفتگو با نامزدان احتمالی انتخابات ریاست‌جمهوری کشور هستند و می گویند از نامزدی حمایت خواهند کرد که طرح این ائتلاف را بپذیرد.

مطالب پربازدید