۴۰ هراس افگن در غزنی کشته و زخمی شدند

در حملات هوایی و زمینی نیروی های دولتی در غرنی ۴۰ تن از مخالفین مسلح دولت کشته و زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری صنا؛ دفتر مطبوعاتی قوماندانی امنیه ولایت غزنی با نشر خبرنامه ای می گوید که طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ مورد حملات دشمن در مرکز و ولسوالی های ولایت غزنی توسط نیروهای امنیتی به عقب زده شده و از اثر حملات هوایی و زمینی به تعداد ۴۰ نفر از مخالفین مسلح دولت کشته و زخمی شدند.

خبرنامه می افزاید که در اقدام نخست در اثر حملات هوایی نیروهای خارجی در منطقه کوه لوله ولسوالی زنخان ولایت غزنی یک دستگاه رادیویی طالبان مسلح بنام رادیو شریعت که از چندی بدینسو در ولایت غزنی روی فریکانس ۹۹٫۲ در یک شبانه روز چهار ساعت نشرات داشت تخریب و به تعداد ۶ از دشمن کشته و ۳ نفر دیگر شان شدیدآ زخم برداشته اند.

گفته می شود در حمله هوایی دیگر در قریه کجیر ولسوالی اندر ۵ نفر از مخالفین مسلح دولت کشته و ۱۶ نفر دیگر شان زخم برداشته است.

از سوی هم از اثر درگیری ها در قریه شیربوز ولسوالی ده یک ولایت غزنی به تعداد ۴ نفر از مسلح دولت به شمول ۲ سرگروپ شان بنام های عبیده و عمار مربوط گروپ رحمت الله مبارز یکی از فرماندهان محلی طالبان در ولسوالی ده یک کشته و۶ نفر دیگر شان زخمی گردیده است .

در اثر این درگیری ها به تعداد ۲ نفر از پولیس محلی ولسوالی قرباغ شهید و ۴ پولیس محلی و ملی زخم برداشته اند.

در همین حال خبر نامه می افزاد که صبح امروز موتر حامل مسافران ملکی در ساحه جرمتو با ماین کنار جاده برخورد نموده که درنتیجه انفجار ماین ۶ تن از افراد ملکی شهید و ۲ تن دیگر شان زخم برداشته است

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here

لینک مطلب: http://www.sana.af/?p=33499