امیتاب بچن: هیچی از فلم «انتقام جویان: جنگ بی نهایت» نفهمیدم

امیتاب بچن، بازیگر سرشناس سینمای هند می‌گوید که با تماشای فلم «انتقام‌جویان» هیچی از این فلم نفهمیده است.

به گزارش خبرگزاری صنا، امیتاب بچن گفت یک کلمه هم از تماشای فلم جدید انتقام‌جویان با عنوان «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» درک نکرده است.
این اظهارنظر با نظرات مختلف هواداران این فلم روبه رو شده است.

بازیگر سرشناس بالیوود گفته است باور ندارد که دیواری بین او و فالوئرهایش در رسانه‌های اجتماعی وجود داشته باشد و به همین دلیل آنچه را حس می‌کند و به آن باور دارد با آنها در میان می‌گذارد.

به همین دلیل هم وقتی وی سرانجام تصمیم گرفت تا به تماشای فلم ابرقهرمانی هالیوودی بنشیند، واکنشش را بدون هیچ فیلتری با طرفدارانش در میان گذاشت و در توییتر نوشت: «آقا، حس بد نداشته باش. به تماشای فلم «انتقام جویان» رفتم اما اصلا نفهمیدم چه اتفاقی در فلم می‌افتد.» او بعد هم چندین اموجی به توییتش اضافه کرد تا نظرش را کاملتر کند.

به نقل رسانه‌ها، این نظر به زودی با واکنش طرفداران «انتقام جویان» روبه رو شد و آنها تصمیم گرفتند تا به بازیگر بزرگ آموزش بدهند.

در حالی که برخی به وی گفتند بهتر است اول فلم‌های دیگر جهان داستانی مارول را ببیند تا بتواند این فلم را درک کند، برخی هم گفتند نوه او حتما درک بهتری از فلم خواهد داشت و می‌تواند به وی کمک کند.

«انتقام جویان: جنگ بی نهایت» با اقبال زیادی در سینما‌ها روبه رو شده و سریع تر از هر فلم دیگری از مرز یک میلیارد دالر عبور کرده است.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here

لینک مطلب: http://www.sana.af/?p=31206