قبیله ای در هند که باشندگان آن همانند ۵۵ هزار سال پیش زندگی می کنند

هزاران سال از زندگی اولیه انسان ها در این کره خاکی می گذرد و با گذشت هر روز تکنالوژی پیشرفت کرده و تأثیرات مستقیم بر زندگی مردم داشته، اما هنوز هم قبیله های وجود دارد که به روش انسان های اولیه زندگی می کنند.

به گزارش خبرگزاری صنا؛ قبیله ای به نام “جاراوا” که در یکی از جنگل های هندوستان موقعیت دارد، طبق آخرین برآورد مردمان آن دارای زندگی ای به سبک ۵۵۰۰۰ سال گذشته دارند.

در حال حاضر این قبیله دارای ۴۰۰ نفر عضو است که میزان اعضای آنها سیر نزولی را در بر داشته و به گفته خودشان شاید تا ۱۰ سال آینده قبیله آنها منقرض شود.

آنها اغلب غذاهایی مانند گوشت حیواناتی که در آن اطراف می توان به راحتی شکار کرد مانند انواع ماهی ها،خوک ها،مارمولک ها و … را مصرف می کنند و همچنین به عسل و میوه نیز بسیار علاقمند هستند.

مردمان این قبیله نیز دارای شهرتی با عنوان جنگجویان و مدافعان سفت و سخت قبیله خود هستند و از مردمان قبایل خود در برابر دشمنان مراقبت و محافظت می کنند.

لازم به ذکر است که برای اولین بار برخی از مردمان این قبیله برای گشت و گذار در بیرون از منطقه خود به شهر هندوستان رفتند و پس از گذشت دو سال به قبیله خود بازگشتند.

لینک مطلب: http://www.sana.af/?p=37007