مادری که برای نجات فرزندش با تمساح جنگید

مادر دلسوز به نام «رسمی داوان» زمانیکه احساس کرد جان پسر ۱۱ساله اش در خطر است، دست به اقدامی شوکه کننده و در عین حال شجاعانه زد.

به گزارش خبرگزاری صنا؛ داوان ۳۷ ساله از مکسیکو روز گذشته برای نجات فرزند از تمساح در یک دریا،اقدامی شوکه کننده انجام داد که باعث تعجب همگان شد.

طبق آخرین اطلاعات این مادر جوان،تمساحی ترسناک و بزرگی را در داخل دریا مشاهده می نماید که در حال نزدیک شدن به پسرش با فاصله ۱۵ متری بود، بعد از مشاهده این صحنه مادر جوان احساس خطر می کند و فوراً برای نجات جان فرزندش اقدام می کند.

وی در ابتدا با کمی فریاد فرزندش را آگاه نمود و سپس به سمت او شنا کرد و بعد از گرفتنش به سمت کنار دریا منتقلش کرد، اما وی می دانست که مجددا تمساح به سمت آنها خواهد آمد،و به همین دلیل مجددا به سمت دریا رفت که بطور معجزه آسایی تمساح مسیرش را تغییر داد و از این مادر و بچه اش فاصله گرفت.

خانم رسمی داوان پس از اقدامش این چنین گفت:من پس از مشاهده نزدیک شدن تمساح بزرگ به فرزندم،احساس خطر کردم و با خود گفتم که باید اینک جان فرزندم را نجات بدهم و فورا به سمت پسرم شنا کردم و آنرا به سمت کنار دریا آوردم و در همین حین اصلاً برایم مهم نبود که چه موجودی در مقابل من و فرزندم قرار گرفته است.

لینک مطلب: http://www.sana.af/?p=37061