ایجاد ویب‌سایت «ارتباطی نامزدان و رای‌دهندگان» توسط یک جوان در کابل

یک جوان در کابل می گوید که با طراحی ویب سایت «انتخابات/ Election.af» زمینه برقراری ارتباط میان نامزادان انتخابات و رای‌دهندگان را فراهم کرده است.

به گزارش خبرگزاری صنا، مسیح احمدی، طراح این ویب سایت و فارغ کمپیوترساینس گفت که این ویب سایت در حقیقت پلی میان نامزدان انتخابات و رای‌دهندگان است که با استفاده از آن هر رای‌دهنده می تواند به گونه مستقیم با نامزد مورد نظر ارتباط گیرد.

آقای احمدی افزود: با این وبسایت تمامی استفاده کنندگان می‌توانند به سادگی تمامی کاندیدان را به اساس ولایت و نوع کاندیداتوری آنان جستجو نمایند و تمامی معلومات در باره آنها را دریافت کنند. همچنان امکان پست تصویر، ویدیو و متن از سوی کاندیدان وجود دارد.

در ویب سایت Election.af قابلیت درجه بندی نامزدان از سوی رای دهندگان نیز وجود دارد. هر نامزدی که بیشترین امتیاز را از سوی رای دهندگان دریافت کند، در صفحه نخست ویب سایت نمایش داده می‌شود که در حقیقت یک نوع نظرسنجی است.

نامزدان انتخابات نیز می توانند تمامی موضوعات را به سادگی با رای دهندگان شریک سازند و در یک ارتباط مستقیم با آنها قرار گرفته و جهت انتخاب شدن آنها را قانع بسازند.

به گفته طراح، این ویب سایت به رای‌دهندگان کمک می‌کند تا نامزدان را براساس کارکاردها، برنامه‎ها، اهداف، راهکارها و دیگر مواردی که از نظر آنان مهم است، انتخاب کنند.

بااین حال، این طراح جوان از نامزدان و رای دهندگان می خواهد تا از ویب سایت Election.af استفاده و حمایت کنند.

مسیح احمدی پیش از این نرم‌ افزاری را به نام «بانک خون» ساخته بود که می‌تواند خون دهندگان و خون گیرندگان را در یک ارتباط نزدیک قرار بدهد.

او با بیان اینکه «این نرم افزار هم اکنون بیشتر از پنج هزار عضو دارد،»، گفت: شهروندان کشور می‌توانند با نصب این نرم‌ افزار در تلفون همراه یا کمپیوتر و با ثبت گروپ خون، شماره تماس، نشانی الکترونیکی و ولایت، در یک ارتباط نزدیک با افرادی باشند که در این نرم ‌افزار ثبت‌اند، تا درصورت نیاز به گروپ خون، هر یک از آنان بتوانند به زودترین فرصت فردی را با گروپ خون مورد نیاز از نزدیک‌ترین آدرس دریافت کند.

لینک مطلب: http://www.sana.af/?p=40474