افشاگری امرالله صالح از حمله تروریستی بر مراسم میلاد النبی (ص)

رئیس پیشین امنیت ملی می گوید که حمله به مراسم میلادالنبی کار گروه طالبان بوده و نهادهای مسئول نیز با خبر بوده اند.

به گزارش خبرگزاری صنا؛ «امرالله صالح» رئیس پیشین امنیت ملی نوشت: از سه هفته بدینسو طالبان به تمام صاحبان ، کارمندان و خدمه های صالون های عروسی در جاده میدان هوایی کتبی و از طریق شب نامه اخطار داده بودند که هوتل های خود را ببندند.

درین شب نامه های تروریستی آمده بود که هوتل هایی که محافل عروسی دایر می نمایند و بخصوص آنهایی که همیشه میزبان مجالس اراکین مهم اند عنقریب مورد حمله قرار خواهند گرفت.

ازین مسله تک تک کارمندان هوتل ها خبر دارند و به یقین که نهاد های ذیربط نیز با خبر اند. کسانیکه شک دارند جنایت دیروز کار طالب است میتوانند این موضوع را مستقلانه تجسس نمایند. اینکه چرا به محفل قران حمله شد ممکن است به انتحاری گفته شده بود که این محفل مربوط به دولت است .

دیگر اینکه اکثر انتحاری ها قبل از انجام عمل انتحار یک نوع تابلیت را میخورند که وضع عصبی شان را برهم میزند و باعث میشود که تصمیم خود را در هرصورت انجام دهند. این مسله نیز به کسانیکه دسترسی به تحقیقات حملات ناکام تروریستی داشته اند هویدا و معلوم است.

پس از روی این ثبوت و قراین معلوم است که قتل عام دو روز قبل که جنایت ضد بشری بود کار طالب ، یاران طالب و یا همفکران طالب است.

این در حالیست که حمله تروریستی بر مراسم میلاد النبی در کابل بیش از ۱۰۰ کشته و زخمی برجای گذاشت.

اخبار مرتبط:

غنی: حمله تروریستی بالای علما بی جواب نخواهد ماند

لینک مطلب: http://www.sana.af/?p=49036